АНАЛІЗ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗНО -2017

Всі учні 11 класу підготувалися до ЗНО і подолали «пороговий» бал з української мови, з них 8 ( 53%) на високому та достатньому рівнях, середній рівень показало – 6 учнів, початковий рівень – один.

Зареєстрованих на ЗНО з математики та фізики було 2 учнів, з них один претендент на нагородження Золотою медаллю отримав 12 балів. Середній бал ЗНО з математики «10,5 б.» та фізики «9». Учні подолали поріг. Зареєстровано на ЗНО - Історія України було 13 учнів. Високий та достатній рівень знань показали – 2 учнів (17%), середній рівень – 10 учнів, початковий – жоден. Середній бал – 6, 2 б. Але всі учні пройшли "пороговий" бал. ЗНО з біології склали – 4 учня. З них 25 % не подолало «порогу». Зареєстровано на ЗНО «географію» - 6 учнів. Середній бал -5,7 б. Всі подолали поріг. ЗНО з англійської мови: складало 8 учнів з англійської мови, з них 37, 50 % не пройшли «поріг». Результати, які показали учні 11 класу, дають підстави для грунтовного аналізу роботи вчителів англійської мови з підготовки учнів до ДПА з англійської мови. 1 учень складав ЗНО з російської мови і подолав поріг.

Дані є на сайтах УЦОЯО, КРЦОЯО.